C4AQJBW5300M3JJ
MFR.Part #
C4AQJBW5300M3JJ
JLCPCB Part #
C3800034
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 30uF 700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS