C4AQJBW5250M3FJ
MFR.Part #
C4AQJBW5250M3FJ
JLCPCB Part #
C3782501
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 25uF 700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS