C4AQJBU4700M1YJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQJBU4700M1YJ
JLCPCB Part #
C3791623
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 700V 7uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS