C4AQIBW5450M3MJ
MFR.Part #
C4AQIBW5450M3MJ
JLCPCB Part #
C3783314
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 45uF 800V ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS