C4AQIBW5150M3FJ
MFR.Part #
C4AQIBW5150M3FJ
JLCPCB Part #
C3810627
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15uF 800V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS