C4AQIBU5120M12J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQIBU5120M12J
JLCPCB Part #
C3793494
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12uF 800V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS