C4AQHBW5300P3JJ
MFR.Part #
C4AQHBW5300P3JJ
JLCPCB Part #
C3793718
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 30uF 600V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS