C4AQGEW6210P3BK
MFR.Part #
C4AQGEW6210P3BK
JLCPCB Part #
C3800110
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 210uF 450V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS