C4AQGEW6170P3AK
MFR.Part #
C4AQGEW6170P3AK
JLCPCB Part #
C5610552
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 170uF 450V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS