C4AQGBW6100P3MK
MFR.Part #
C4AQGBW6100P3MK
JLCPCB Part #
C6477903
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 450V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS