C4AQGBW5900P3OK
MFR.Part #
C4AQGBW5900P3OK
JLCPCB Part #
C3783666
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 450V 90uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS