C4AQCLW5100A33J
MFR.Part #
C4AQCLW5100A33J
JLCPCB Part #
C3794629
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 650V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS