C4AQCBW5750A3NJ
MFR.Part #
C4AQCBW5750A3NJ
JLCPCB Part #
C3782515
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 650V 75uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS