C4AQCBW5400A3LJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQCBW5400A3LJ
JLCPCB Part #
C3801433
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 650V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS