C4AKOBW5100A3FJ
MFR.Part #
C4AKOBW5100A3FJ
JLCPCB Part #
C3781505
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+135℃ 10uF 900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS