C4AFAEW5150T3BK
MFR.Part #
C4AFAEW5150T3BK
JLCPCB Part #
C3787693
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15uF 500V、1kV ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS