C4AF9EW5500F3BK
MFR.Part #
C4AF9EW5500F3BK
JLCPCB Part #
C5962742
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 310V、620V 50uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS