C4AF9EW5330A3BK
MFR.Part #
C4AF9EW5330A3BK
JLCPCB Part #
C3809473
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 310V、630V 33uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS