C4AF9BW5220A3NK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AF9BW5220A3NK
JLCPCB Part #
C3809537
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 310V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS