C4AF9BW5170T3OK
MFR.Part #
C4AF9BW5170T3OK
JLCPCB Part #
C3810185
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 17uF 310V、630V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS