C4AF9BW5100A3JK
MFR.Part #
C4AF9BW5100A3JK
JLCPCB Part #
C3793149
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 310V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS