C4AF7EW5270T3AK
MFR.Part #
C4AF7EW5270T3AK
JLCPCB Part #
C3811293
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 27uF 350V、700V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS