C4AF3BW5160F3NK
MFR.Part #
C4AF3BW5160F3NK
JLCPCB Part #
C5610531
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16uF 400V、800V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS