C4AF3BW5110F3OK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AF3BW5110F3OK
JLCPCB Part #
C6527927
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11uF 400V、800V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS