C4AF1EW5750F3BK
MFR.Part #
C4AF1EW5750F3BK
JLCPCB Part #
C5589381
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、500V 75uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS