C4AF1EW5600F3AK
MFR.Part #
C4AF1EW5600F3AK
JLCPCB Part #
C5962739
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、500V 60uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS