C4AF1EW5550T3AK
MFR.Part #
C4AF1EW5550T3AK
JLCPCB Part #
C3809641
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、500V 55uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS