C4AF1BW5330F3MK
MFR.Part #
C4AF1BW5330F3MK
JLCPCB Part #
C7226896
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、500V 33uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS