C4AF1BW5330A3NK
MFR.Part #
C4AF1BW5330A3NK
JLCPCB Part #
C3805185
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V 33uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS