C4AF1BW5245A3OK
MFR.Part #
C4AF1BW5245A3OK
JLCPCB Part #
C3800238
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 24.5uF 250V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS