C4AF1BW5220T3OK
MFR.Part #
C4AF1BW5220T3OK
JLCPCB Part #
C3809197
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 250V、500V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS