C4AF1BU4250F1XK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AF1BU4250F1XK
JLCPCB Part #
C5610529
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5uF 250V、500V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS