C4AEQBW5270A3NJ
MFR.Part #
C4AEQBW5270A3NJ
JLCPCB Part #
C3798332
Package
Plugin,P=50mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1kV 27uF ±5% 插件,P=50mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS