C4AEOBW5300A3MJ
MFR.Part #
C4AEOBW5300A3MJ
JLCPCB Part #
C3799595
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 30uF 900V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS