C4AEOBW5120A3FJ
MFR.Part #
C4AEOBW5120A3FJ
JLCPCB Part #
C3781352
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12uF 900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS