C4AEJBW5300A3LJ
MFR.Part #
C4AEJBW5300A3LJ
JLCPCB Part #
C3806006
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 30uF 700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS