C4AEGBU5125A11J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AEGBU5125A11J
JLCPCB Part #
C3788289
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5uF 450V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS