C44PKGR6300RASK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C44PKGR6300RASK
JLCPCB Part #
C3794571
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 300uF 440V、1kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS