C44AFGR6200ZE0J
MFR.Part #
C44AFGR6200ZE0J
JLCPCB Part #
C3810451
Description
-40℃~+85℃ 200uF 250V、400V ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS