C44AFFP5500ZE0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C44AFFP5500ZE0J
JLCPCB Part #
C3787442
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 250V、400V 50uF ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS