C356C184J2G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C356C184J2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2438755
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 180nF 200V C0G ±5% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS