C350C823G2G5TA
MFR.Part #
C350C823G2G5TA
JLCPCB Part #
C1647017
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 200V 82nF C0G ±2% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS