C350C334J5G5TA7301
MFR.Part #
C350C334J5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2438451
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 330nF 50V C0G ±5% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS