C350C224G2G5TA7301
MFR.Part #
C350C224G2G5TA7301
JLCPCB Part #
C1904364
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 200V 220nF C0G ±2% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS