C350C224F5G5TA7301
MFR.Part #
C350C224F5G5TA7301
JLCPCB Part #
C1922947
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 220nF 50V C0G ±1% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS