C350C124F2G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C350C124F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C1922942
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 120nF 200V C0G ±1% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS