C336C683GAG5TA7301
MFR.Part #
C336C683GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C1917425
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 68nF C0G ±2% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS