C336C683G1G5TA7301
MFR.Part #
C336C683G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2437469
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 68nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS