C336C274K1G5TA7301
MFR.Part #
C336C274K1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2429579
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 270nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS