C336C224J1G5TA7301
MFR.Part #
C336C224J1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2429787
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 220nF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS